Lajmet e fundit

Prek Me Rrëfimin Arjan Konomi, Tregon Pse Nuk U Martua Dhe S’ka Fëmijë: Kam Jetuar Në Fshat Dhe Ullinj Kam Mbledhur…

 

Arjan Konomi është një nga personazhet më të dashura në Shqipëri. Atë e kemi parë në rolin e opinionistit në ”Përputhen”.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Shpesh herë ai deba ton dhe madje edhe qau kur u zbulua se Tea dhe Andi kishin bërë sikur ishin çift. Por së fundmi Arjan Konomi në një intervistë ka treguar më shumë rreth jetës së tij personale.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Në emisionin ”Koshija Show” ai tregoi se nuk është i martuar dhe me sa la të kuptohej nuk ka as fëmijë.
Po ashtu Arjani tregoi se ka jetuar në fshat, ka mbledhur ullinj dhe se ka bërë reportazhe për Kosovën. Gjithashtu ai tha edhe se ka shkruar dy libra, që janë një nga punët e tij më të mira.