Lajmet e fundit

“Për Ca Klikime Po Shkelin Mbi Çdo Parim”, Arbana Osmani Reagon Për Herë Të Parë Pas Akuzës Së Albërie Hadërgjonaj

Advertisement

 

Nata e mbrëmshme ishte e mbushur plot surpriza për banorët e “Big Brother”. Beatrixa ishte një ndër banoret që u surprizua nga tezja e saj, këngëtarja e mirënjohur Albërie Hadërgjonaj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Pasi e puthi dhe e përqafoi mbesën, Albëria tha se Beatrixën e ka si vajzën e saj dhe është shumë e lumtur që ajo po përjeton këto emocion e me Donaldin.
“Donaldin e kam shumë zemër, të dua shumë Donald”, i tha Albëria Donaldit ndërsa Arbana ndërhyri dhe i kujtoi deklaratën që bëri pak kohë më parë, ku ia linte fajin produksionit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Shiko se po e vë veten në prizmin e nënës. Shqiptarët më mirë dinë punët e tjetrit sesa të vetat. Beatrix është një vajzë e re, që pëlqen një djalë dhe i dha dritën jeshile, s’ka asgjë të keqe, unë kam lënë burrin me kalamaj, s’u bë nami”, u përgjigj Albëria.
Kujtojme se Alberia ishte nje nga shuem te ftuarat speciale naten e mbremshme ne ‘Big Brother Vip’, nje nate qe na dhuroi shume emocione.

Advertisement
Advertisement
Advertisement