Lajmet e fundit

A E Ka Vërtet Emrin Xhemile/ Xhemi Shehu Më Në Fund Tregon Emrin E Saj Të Vërtetë; Po Atë Të Vërtetin Fare Ama

Advertisement

 

Ditën e djeshme në “Ndryshe” nën moderimin e Salsanos dhe Adit ishte e ftuar Xhemi Shehu.

 

Në një bisedë shumë të këndshme, Xhemi zbuloi emrin e saj të vërtetë ndër të tjera. Ajo tregoi se emrin e ka Xhemi, edhe pse të shumtë kanë qenë ata që e kanë ditur ndryshe.

 

“O Zot prap me këtë pyetje… Si ka mundësi që ma bëjnë përsëri këtë pyetje? Nuk e kam kuptuar kurrë se pse njerëzit mendojnë se duke më thënë e ke emrin Xhemile, mendojnë se më shajnë… Çfarë të keqe ka ta kesh emrin Xhemile? E kam Xhemi! Dhe po ta kisha Xhemile s’do të kishte asnjë problem”.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE..

Advertisement

 

Gjithashtu, moderatorja zbuloi një fakt shumë të veçantë, pasi tregoi se në ndihmë për t’ia vendosur emrin i ka ardhur edhe babai i Elia Zaharias, pasi në atë periudhë ishte e vështirë t’ia lejonin zyrat këtë emër modern për kohën.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Mami më ka thënë se kur jam regjistruar në gjendjen civile ka ndihmuar babai i Elia Zaharias. Kjo sepse ato në gjendjen civile thonin ç’është ky emër Xhemi, dhe donin të ma vini Kafaze, Pëllumbeshë”.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE..

Advertisement

Advertisement