Lajmet e fundit

Dhu.Nohej Prej Vitesh Nga I Shoqi, Çfarë Ka Ndodhur Sot Me 26-Vjeçaren Që I Përloti Të Gjithë?

Advertisement

Dhu.nohej prej vitesh nga i shoqi, çfarë ka ndodhur sot me 26-vjeçaren që i përloti të gjithë?

Në fillim të muajit Prill në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” u transmetua historia e dh´imbshme e Rajmondës, një 26-vjeçare e dh´ unuar prej vitesh nga i shoqi.

Ai i kishte thγer dhëmbët, nga g0ditjet e shumta i kishte shka´ktuar epiΙepsi, por mbi te gjitha i kishte hequr edhe dëshirën për të jeetυar.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

Çfarë ka ndodhur pas një muaji me 26-vjeçaren? Mbrëmjen e sotme në puntatën finale të “Dua të të bëj të lumtur” u zbulua se pas transmetimit të emisionit, Rajmonda ka gjetur f0rcë për të den0ncuar të shoqin. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Gazetarja Kristina Mere tregoi se ai është arrë´stuar dhe tani Rajmonda ndihet më e qetë dhe e sigurt, së bashku me fëmijët e saj. Ajo vazhdon të jetojë me prindërit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement