Lajmet e fundit

Dikur Vetëm Qeshte Dhe Ishte Aq E Bukur Sa Të Gjithë Kthenin Kokën/ Ja Si Duket Sot Ish-Gruaja E Edi Ramës…

 

Dikur vetëm qeshte dhe ishte aq e bukur sa të gjithë kthenin kokën/ Ja si duket sot ish-gruaja e Edi Ramës

 

Vite më parë ajo ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë dhe teatrit. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Matilda Makoçi, një ndër vajzat më të bukura të kohës, ajo që u bë shumë shpejt pjesë e kinematografisë, ajo që tërhoqi shikimin e mijëra djemve të rinj sa herë kalonte në anën tjetër të rrugës, ajo vijon ende të jetë një zonjë të cilën e publiku e do përmes ekranit, por edhe në heshtjen e saj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Vite më vonë, pas një jete të heshtur, pasi e bra, ktisi karrierën e saj për të qenë nënë, pas ndarjes së vë, shtirë jo vetëm me kinematografinë, por edhe me djalit të vetëm që ka, Matilda u përpoq ta rindërtonte jetën e saj, por vështirësitë ishin të mëdha.