Lajmet e fundit

Gjeto Luca: Ingrit Gjoni Ma Nxiu Jetën, Merrte Gruan Në Telefon Dhe ….

Gjeto Luca ishte në një rrëfim në emisionin “Vizioni i Pasdites”. Një ndër bashkëpuntoret e tij më të mira sic edhe ai e quan është këngëtarja Ingrit Gjoni. I pyetur për marrëdhënien me këtë të fundit Gjeto u përgjigj:

“Të dy e kompletojmë njëri- tjetrin. Ingriti është e fortë në klipe, punëtore e madhe nuk fle, ta nxin jetën me atë dreq telefoni një milion herë kur ka një klip ose kur ka një këngë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Nuk e lë punën, është korretkte nëpër koncerte e dasma.
Kam filluar ta marr edhe nëpër dasma tani, 90% të koncerteve i bëjmë bashkë”, u shpreh Gjeto Luca.
Sa i përket njohjes së tyre, ka qenë e pazakontë. “As më ka shkuar mendja ndonjëherë në jetë sepse ishte krejt rrymë tjetër. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Kishte ardhur një herë në një dasmë në ishull dhe po më dëgjonte live me këngën “Tre mijë vjet me jetu”.
Erdhi aty e dëgjoi live, dha pastaj s’mu nda me telefonata derisa i gjeti edhe numrin gruas time.

Rastësisht në Tiranë po ndihmoja dikë te spitali dhe më thotë sa mendjemadh je o burr, hajde dëgjoje një herë materialin”, ka përfunduar Gjeto. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..