Lajmet e fundit

Gojet E Liga E Bejne Dashnore Te Ilir Metes! Besi Qenka Xheloz I Ç.Mendur, Ja Cfare I Ben Xhensiles

Gojet e liga e bejne dashnore te Ilir Metes! Besi qenka xheloz i ç.mendur, ja cfare i ben Xhensiles

Bes Kallaku ka treguar detaje për njohjen e tij me Xhensilën për “Dita e 8”. Aktori i njohur është shprehur se ka qenë dashuri me shikim të parë dhe historinë e dashurisë së tyre.

“Me Xhensilën ishte dashuri me shikim të parë. Ajo ishte 16 vjeç në atë kohë dhe e pashë për herë të parë kur kaloi me mamanë e saj.

Ka qenë koha kur Xhensila ishte te Ethet.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ju afrova dhe i thashë të ëmës nuk e di se çfarë e ke këtë gocën, por ta ruajttë Zoti. Pastaj, nuk lashë njeri pa pyetur për ti marrë numrin, derisa ja gjeta. I lashë dhe një roje te dera e liceut që ta ruante, të merrja informacione”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte qe te lexoni lajmin ne vazhdim..

Aktori, në formë humori, tregoi gjithashtu dhe si ka arritur t’ja fitojë zemrën Xhensilës. “Më pyesin gjithmonë, a e kam unë çelësin e zemrës, unë ju them gjithmonë se jam çelës kopil”.

Si çdo çift, aktori i humorit Bes Kallaku është shprehur se dhe ata të dy kanë debate dhe zënka në çift, por e rëndësishme është që kanë gjetur mirëkuptimin mes të dyve.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE