Lajmet e fundit

Ajo Eshte Kaq E Bukur Por Ai Pervec Milionave Qenka Nje…! Dalin Fotot Ja Kush Eshte Burri Mis.Terioz I Valbona Selimllarit

Ajo eshte kaq e bukur por ai pervec milionave qenka nje…! Dalin fotot ja kush eshte burri mis.terioz i Valbona Selimllarit

Valbona Selimllari është padyshim një prej personazheve më të dashura të showbizz-it.

Me bukurinë natyrale dhe thjeshtësinë e saj mund të themi pa frikë se ka vjedhur zemrat e të gjithë pu.blikut shqiptar.

Mirëpo edhe pse e duan shumë, Valbona e ka mbajtur shumë herme.tike jetën e saj private.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Deni, Kejni dhe Vivien janë tre fëmijët e Valbonës, për të cilët pranoi të fliste për herë të parë në 2014-n, por bashkëshortin…LEXO ME TEPER