Lajmet e fundit

Fevziu Bën Rrëfimin E Rrallë Të Jetës, Si I Ofruan Valixhen Me Para Për…

Advertisement

Blendi Fevziu ka treguar se si pagat e larta ia kishin ofruar në mënyrën më të papritur të mundshme.

I ftuar tek “Pasdite në Top Channel”, Blendi foli për udhëtimin e tij në media. Arsyeja pse i qëndroi besnik televizionit të tij ishte “lidhja shpirtërore. Mendoj se personi identifikohet me vendin ku punon.” Sigurisht, është tunduar si ç’do njeri-tjetër:

“Më ka ndodhur diçka shumë interesante. Më kanë çuar për drekë në restorant dhe sollën me vete një valixhe me pagën e një muaji për të më bindur.”Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Por Blendi nuk punon për para, jo se s’i nevojiten, por sepse puna i jep kënaqësi.

Nëse do ta pyesnin ç’punë do të doje të bëje, Fevziu do t’i përgjigjej me “këtë që po bëj tani”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement