Lajmet e fundit

“Hallall Zoti Ia Bëftë Atij Që T’i Kishte Ofruar 1 Milion”, Ndjekësi Shokon Mijrihen

Ka thuajse 2 dekada e gjysmë që është prezente në skenë.Flasim për Mihrije Brahën këngëtaren e shumë hiteve e bashkëpunimeve të bukura, shkruan “Kosovarja”. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Mbështetjen më të madhe e pati nga bashkëshorti saj Naimi, po ashtu i angazhuar në botën e muzikës.Dyshja simpatike janë shembull i dashurisë së vërtetë që qëndroi e fort përballë çdo sfide.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ata janë prindër të një djali, an ipse Mihrjia kundrejt këtij fakti duket shumë e re dhe në top formë.Madje, në njërën nga intervistat ku kanë marrë pjesë çifti, ata kanë rrëfyer edhe top sekrete nga jeta e tyre.E njëra nga to ishte oferta 1 milionshë për një natë që një burrë ia ofroi Mihrijes.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

E duke e parë edhe në fotot e fundit ku ka përçuar plot bukuri dhe energji, dikush prej ndjekësve ia përmendi këtë rast, por me ëmbëlsi.“Hallall ja bëftë Zoti atij që kish pas dasht mi dhan 1 miljon” , ka shkruar ndjekësi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..