Lajmet e fundit

Ish-Gruaja E Aktorit Të Njohur Turk Që Shqiptarët E Dua Shumë I Tregon Të Gjitha: Ai S’është Njeri I Mirë, Djalin Tonë E Ka Përdorur Në Një Sèkt, E Quan Veten Profet

Advertisement

Ish-gruaja e aktorit të njohur turk që shqiptarët e dua shumë i tregon të gjitha: Ai s’është njeri i mirë, djalin tonë e ka përdorur në një sèkt, e quan veten profet

Shumë ak uza të reja në dosjen e di vorcit të ish-gruas së aktorit së famshme Nagehan Kashëkçë, kanë rënë si b om bë.

Ajo ka publikuar një video nga sekti “Kadiri Nexhati Shashmaz”, të cilin ai pretendon se e sheh veten si prijës dhe pretendoi se djali i tij 8-vjeçar gjithashtu shihet si trashëgimtari i këtij urdhri.

Advertisement

Gruaja shton: “Ata e shohin djalin tim 8-vjeçar si një udhëheqës dhe e puthin dorën”.

Në këtë sekt gjatë riteve të tij, aktori turk e sheh veten si prijës dhe sheh djalin e tij 8-vjeçar si dishepull të tij.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Duke thënë se Şaşmaz e sheh veten si Mahdi, Khashoggi tha se djali i tij 8-vjeçar u pranua si udhëheqësi i ardhshëm i sektit dhe se dishepujt e vjetër e quanin djalin e tij “vëllain e madh” dhe i puthin dorën.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Fëmija e mitur është dërguar nga babai i tij një vend të mbyllur ku kishte njerëz shumë të mëdhenj, të cilët u mblodhën rreth tij për të bërë disa lëvizje, që ai nuk mund t’i kuptonte këto lëvizje.

Këto veprime dhe ku kult u krye kundër vullnetit të djaloshit 8 vjeçar.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement