Lajmet e fundit

Ja Si Dukeshin Meta E Kryemadhi 25 Vjet Më Parë, Kur Rrinin Krah Fatos Nanos (Video)

 

Ja Si Dukeshin Meta E Kryemadhi 25 Vjet Më Parë, Kur Rrinin Krah Fatos Nanos (Video)

 

Pa fjalë! Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi ndryshime më drastike! DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Aty shihet një kongres i forumit rinos socialist dy dekada më parë. Pjesë e tij ishin figurat e njohura të Partisë Socialiste dhe të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Erjon Braçe, Pandi Majko, Fatos Nano etj.

 

Kjo video është publikuar në Youtube nga “Fressh Voice”. Ndiqni vi.deon e plote ne li.nkun me poshte: