Lajmet e fundit

Pse E Ka Mbajtur Të Fshehtë Deri Tani? Vëllai I Këngëtares Albërie Hadërgjonaj Qenka Politikani I Njohur..!!

Pse e ka mbajtur të fshehtë deri tani? Vëllai i këngëtares Albërie Hadërgjonaj qenka politikani i njohur..!!

Familja Ramosaj dhe Hadërgjonaj duket se nuk kanë talent vetëm për muzikë dhe art.

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka prezantuar ndjekësit e saj në Instagram me të vëllanë, i cili është kryetari i Komunës së Deçanit.Bëhet fjalë për Bashkim Ramosajn, i cili mban postin e qytetarit të parë të qytetit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

“Sot me vllaun tim kryetarin e Komunës së Deçanit. Mora shuëm dashuri dhe informacion për ndryshimet e mëdha në qytet. Jemi shumë krenar me ty. Falerminderit për punën e palodhshme! Bashkim Ramosaj,”-shkruan këngëtarja…Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..