Lajmet e fundit

U Ndanë Nga Dy Vëllezërit Binjakë/ Ja Si I Kanë Raportet Sot Ish-Kunatat, A Flasin Bora Zemani Dhe Jonida Maliqi

U ndanë nga dy vëllezërit binjakë/ Ja si i kanë raportet sot ish-kunatat, a flasin Bora Zemani dhe Jonida Maliqi

Moderatorja Bora Zemani dhe këngëtarja Jonida Maliqi ishin në një lidhje me vëllezërit binjak Romeo dhe Donald Veshaj. Romeo ishte i dashuri i këngëtares Jonida Maliqi, më të cilin kishte një diferencë goxha të madhe në moshë, ndërsa Donaldi ishte i dashuri i prezantueses Bora Zemani.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Jonida deklaroi se i ka dhënë fund lidhjes me Romeon, ndërsa pak muaj më vonë edhe Bora i dha fund lidhjes së saj me Donaldin. Jonida nuk ndjek asnjë nga vëllezërit Veshaj në “Instagram”, nga ana tjetër Bora ndjek vetëm ish-kunatin Romeo.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte qe te lexoni me teper.. ↓↓

Një detaj që tregon raportin e mirë që kanë dy ish-kunatat është se të dyja e ndjekin njëra-tjetrën në “Instagram”.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE