Lajmet e fundit

22 Vite Diferencë, Ja Çiftet Turke Që Nuk Kanë Pyetur Për Moshën Kur Janë Martuar

Dashuria është një ndjenjë që nuk njeh moshë, gjini, kombësi e fe! Qoftë dashuri me shikim të parë apo jo, çiftet e mëposhtme të showbizit turk, vetëm për një gjë nuk kanë pyetur kur kanë lidhur me njëri-tjetrin: për moshën! Ja diferenca që kanë çiftet më të njohur të kinemasë turke.

Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu mund t’ju duken se janë moshatar por në fakt ata kanë plot 10 vjet diferencë. Neslihan është 24 vjeç ndërsa bashkëshorti i saj 34.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Edhe Halit Ergenç dhe Bergüzar Korel kanë 10 vite diferencë. Ata u martuan në vitin 2009.
Kıvanç Tatlıtuğ dhe Başak Dizer kanë vetëm 3 vite diferencë nga njëri-tjetri.
Serdar Ortaç dhe Chloe Loughnan na dëshmojnë më së miri se dashuria nuk njeh moshë pas ata kanë 22 vite diferencë.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman të krijojnë përshtypjen se janë afërsishtt në një moshë por edhe ata kanë plot 10 vite diferencë
Kenan İmirzalıoğlu dhe Sinem Kobal nuk kanë pak por plot 14 vite diferencë nga njëri-tjetri.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..