Lajmet e fundit

A E Mbani Mend “Defnen” Nga “Gymysh”? Ja Si Duket Ajo Sot Në Moshën 20-Vjeçare

A e mbani mend “Defnen” nga “Gymysh”? Ja si duket ajo sot në moshën 20-vjeçare

Njëra ndër protagonistet e serialit “Gymysh”, ishte aktorja Kayra Simur apo siç njihej si vogëlushja “Defne”, e cila ishte një vajzë e mençur dhe e dashur.Pamjet KE TU

Në serial ajo ishte vajza e aktorit Serdar Orçin apo siç njihej si “Onuri” dhe aktores Ayça Varlier apo siç njihej si “Pënari”.

Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Kanë kaluar vite që nga transmetimi i serialit “Gymysh”, ku ajo ishte vetëm 14-vjeçe.Tani, aktorja ka 20 vjet dhe do t’ju befasojë me ndryshimin. Bukuroshja është e ëmbël si atëherë.

Aktorja e njohur turke njihet edhe për role të tjera, si në serialin “Marid”, “Kiz Takimi”, e të tjera.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…