Lajmet e fundit

I Ndërrojnë Fëmijën Në Maternitet, Çifti Tregon Tmerrin Që Përjetuan Në Greqi: Spitali Bënte Tregti…

I ndërrojnë fëmijën në maternitet, çifti tregon tmerrin që përjetuan në Greqi: Spitali bënte tregti…

Ju të gjithë e njihni Novën, jo vetëm sepse ka qenë disa herë e ftuar në studion e pasdites

“Rudina”, por emrin e saj e shikoni të etiketuar mes shumë personazhesh të njohur televizivë, të cilët flokët i kanë ‘dhuratë’ prej saj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Por sot Nova nuk ishte në studio për të folur vetëm për profesionin e saj. Së bashku me bashkëshortin, ajo rrëfeu më shumë për historinë e gjatë të dashurisë që i mban lidhur prej gati 25-vjetësh.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…