Lajmet e fundit

I Ndodh Çdo Ditë Poshtë Shtëpisë, Olta Gixharit I Drejtohet Erion Veliajt Për Hallin E Madh Që E Ka Zënë

Advertisement

 

I ndodh çdo ditë poshtë shtëpisë, Olta Gixharit i drejtohet Erion Veliajt për hallin e madh që e ka zënë

 

Aktorja e njohur Olta Gixhari është gjobitur së fundmi për parkim në vend të gabuar. Ajo ka ndarë me fansat këtë fakt në rrjetet sociale duke shkruar se ka një muaj që parkon në të njëjtin vend dhe sot mori gjobë.

 

Nëpërmjet një statusi në Instastory ajo i ka bërë thirrje kryetarit të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, t’i japë një zgjedhje për këtë problem. Olta shkruan se nuk ka vend kur të parkojë teksa shton se ka një fëmijë që e pret në shtëpi.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

“Kam një muaj që parkoj këtu dhe sot mora gjobë. Të lutem më jep një zgjidhje se unë nuk mund të kalojë jetën duke u gjobitur poshtë shtëpisë çdo ditë ose duke paguar çdo orë. Ku të parkoj se kam një bebe që më pret në shtëpi?! Vështirësi e madhe të shkosh në shtëpi!”- ka shkruar Olta krah postimit të saj, teksa ende nuk ka një reagim nga kryebashkiaku.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement