Lajmet e fundit

‘Nuk Kisha Lekë Të Bëja Dasmën’! Gazetarja Në Një Rrëfim Si Asnjëherë Më Parë

 

‘Nuk kisha lekë të bëja dasmën’! Gazetarja në një rrëfim si asnjëherë më parë

 

..iori Dardha është një nga gazetaret e cila njihet për natyrën e saj ekspresive. E ftuar tek emisioni “Në kurthin e Piter Panit”, ajo ka zbuluar detaje nga jeta e saj që nuk i kishim ditur më parë.

 

E gjetur përballë pyetjes se pse priti kaq gjatë për tu martuar pasi kishte dhe një djalë ajo është përgjigjur:Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“Nuk kisha lekë ta bëja më parë. Ka shumë shpenzime dasma. Duhet ta mendonim disi gjatë. Se ne dalim dhe në televizion.

Unë e bëra dasmën për tu kënaqur vetë dhe prindërit e mi. Doja që djali im të ketë kujtime të bukura. “Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…