Lajmet e fundit

”A Të Del Koha Qe Të Bësh Se Ks”. Ardit Gjebrea Siç Nuk E Kemi Parë Kurrë, Jep Përgjigjen E Pazakontë: Do Habitesh, Por…!!!

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka qenë i ftuar në emisionin “Why Not” ku i ëhstë dashur t’i japë përgjigje disa pyetjeve me spec.

 

 

”A të del koha të bësh se ks”, e pyeti Roza Lati-Arditin.Dhe Arditi nuk ngurroi të përgjigjej.

 

 

”Do habitesh, por më del.Përtej humorit, unë besoj se me pak organizim kushdo i bën të gjitha”, u shpreh Arditi ndërsa më pas shtoi:Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

 

”Do habitesh, por më del.Përtej humorit, unë besoj se me pak organizim kushdo i bën të gjitha”, u shpreh Arditi ndërsa më pas shtoi:
mua një nga gjërat që më vjen keq në Tiranë kur udhëtoj lart e poshtë për inspektimet, është së sa kohë harxhojmë kot, kafe plot, muhabet pa fund.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

 

Ndaj them që nëse nuk bën dot një gjë, sigurisht që nuk bën dot dy. Në këtë sens po të kemi një përdorim më të mirë të kohës ne mund të jem më të dobishëm”