Lajmet e fundit

Aulona Musta Flet Pa Dorashka, Zbulon Cili Politikan E Argëton Më Shumë

Advertisement

Aulona Musta flet pa dorashka, zbulon cili politikan e argëton më shumë

Aulona Musta flet pa dorashka, zbulon cili politikan e argëton më shumë DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Gazetarja Aulona Musta u shpreh në Spotlight se një nga politikanët që e argëton më së tepërmi, sa i përket postimeve në rrjetet sociale, është kryeministri Edi Rama.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

“Rama është një personazh shumë karizmatik si në rrjetet sociale, ashtu dhe në television. Unë nuk ndjek asnjërin, ama e kap veten herë pas here që futem në Instagramin e Ramës për të parë çfarë ka postuar ndonjë gjë dhe rri e i shikoj… sepse qesh me postimet e tij, më argëton me postimet e tij”, tha Aulona./shkoder.info

Advertisement
Advertisement