Lajmet e fundit

E Fundit : Del Foto Kur Edi Rama Ishte 24 Vjeçar, Nuk E BESONl Si Dukej Me Gruan E Parë Matilda Makoçi , Kryeministri?

 

Në rininë e tij, Edi Rama ka qenë i martuar me një prej vajzave më të bukura shqiptare dhe një aktore shumë tërheqëse.

 

Po flasim për Matilda Makoçin, me të cilin kryeministri aktual i vendit ka edhe një djalë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Imazhet e çiftit në rrjet janë të rralla, e shumë pak flitet për motivet e përfundimit të martesës së tyre.
Por kohë më parë u zbulua në media një foto e rrallë e kryeministrit Edi Rama me gruan e tij të parë, aktoren e njohur Matilda Makoçi.
Foto e cila ende sot qarkullon si virale, për shkak të interesit lidhur me jetën private të kryeministrit shqiptar…

 

Matilda duket rrëzëllitëse, kurse flitet se në foto kryeministri Rama ka qenë 24 vjeç. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE