Lajmet e fundit

Historia Sekrete , Kush Ja “Preu” Gishtin E Dorës Fatos Nanos, Dha Para Me Thasë Për T’ja Gjetur…

 

Historia sekrete , kush ja “preu” gishtin e dorës Fatos Nanos, Dha para me thasë për t’ja gjetur…

 

Nje ngjarje e rende qe eshte mbajtur ne kohen kur Fatos Nano ishte kryeminister. Ne nje ak.sident te rende me makine ne Kraste te Tepelenes ish kryeministri shpetoi per fat duke mos i m.arre jeten, por i mori gishtin.

 

Kjo ngjarje prej vitesh eshte mbajtur e fshehte dhe askush nuk e dinte pervec banoreve te zones se Tepelenes. Ate nate u dha urdheri nga Nano per te gjithe banoret e fshatit Kraste qe kush e gjente gishtin do merrte shperblim prej 50 mije dollaresh.

 

Banoret u turren duke kerkuar gjithe naten me elektrike dore ne cdo cep por asgje su gjet. Nano menjehere iu nenshtrua nje nderhyrje te nderlikuar kirurgjikale nga e cila arriti ( nuk e dime me cfare menyre) te merrte serish ne doren e tij nje gisht, por shenjat kane ngelur dhe nuk dihet a eshte funksional. Sot Fatos Nano eshte shkeputur nga politika dhe po shijon “milionat” e tij. Burimi:the lajme.com