Lajmet e fundit

Jeta Ime Në Amerikë Dhe Si E Njohu Bashkeshortin E Saj: Flet Për Herë Të ParëHere Këngëtarja

Advertisement

Jeta ime në Amerikë dhe si e njohu bashkeshortin e saj: Flet për herë të parëHere këngëtarja

Nje nga kengetaret me te mira shqiptare te viteve 80.
Por ajo iku nga Shqipëria në vitin 1992 dhe u shkoi ne Amerike per nje jete te re.Ajo tregon per se si u lidh me bashkeshortin e saj dhe jeten qe po kalon me te.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

E pyetur se si u lidh me bashkeshortin ajo tregon se nuk pata ndonjë romancë dashurie, sepse e vetmja dashuri që më ka lindur, më zhvillohet dhe besoj s’do më vdesë kurrë, është muzika, por s’kam harruar kurrë se në jetën time familja zë një vend të rëndësishëm. Njohja jonë erdhi për shkak të punës së rbashkët.

Advertisement

Ai ishte instrumentist, i binte kitarës dhe këndonte në grupin, ku e shoqëruar nga 6 muzikantë, unë këndoja.

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Ndërsa po i jepnim dorën e fundit punës për të përfunduar albumin tim, më pyeti një ditë nëse mund të dilnim bashkë.
Robert është shqiptaro-amerikan? Prej 100 brezash amerikan.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Çfarë i treguat nënës suaj për Robert, kur e sollët në Shqipëri? I thash se ne jemi të dy heronj, pse prej ditës që jemi njohur bashkë, nuk jemi ndarë asnjë moment dhe kjo jo vetëm që nuk na lodh, por na lidh më shumë. Bashkëpunojmë, bisedojmë, argëtohemi dhe nuk e kuptojmë s’i kemi bërë, kur nuk njiheshim.

Advertisement
Advertisement