Lajmet e fundit

“Pse Jeta Ime Përfundoi Kështu?”, Arbana Osmani Deklaratë Të “Papritur” Për Jetën Me Eduartin LAJME

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj, janë një ndër çiftet padyshim më të dashur të showbizit shqiptar.

Ata janë partnerë jete, punojnë bashkë, udhëtojnë bashkë dhe rrisin fëmijët bashkë.

Së fundmi, çifti është bekuar me një djalë, të cilit i vendosën emrin më të veçantë që kishim dëgjuar, Diell.
Shpeshherë në rrjete sociale, moderatorja na “servir” momente të ndryshme nga përditshmëria e saj, ashtu siç ka bërë edhe sot.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ajo dhe Eduarti kanë udhëtuar të dy me makinë për të shkuar diku, mirëpo kanë nisur ankesat!
Arbana, e cila dikur dëgjonte muzikë në makinë, tashmë dëgjon ndeshjet e futbollit, të cilat partneri i saj i ndjek gjithë kërshëri.
Pikërisht në “problemin” e moderatores gjetën veten shumë femra!DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Nuk e di domethënë, pse jeta ime përfundoi kështu”, – shkruan Arbana me humor, teksa tregon Eduartin të fokusuar tek ndeshja.
“Jeta jote është bërë më e bukur, larmi. Art, sport, televizion… Kaq”- tha Eduarti duke e bërë Arbanën të qeshë.

“Po shikojmë Vllazninë, dikur dëgjoja muzikë në makinë”, – shkruan ajo krahas videos.
Po, e dimë që ndani të njëjtin hall me Arbanën dhe partnerët s’ju lejojnë të dëgjoni gjithmonë ç’ju do qejfi ju në makinë!DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE