Lajmet e fundit

A E Kujtoni! Noçja E Big Brother Jep Lajmin Më Të Bukur Te Jetes Se Saj! Nuk Do E Njihni Sa Ka Ndryshuar

A e kujtoni! Noçja e Big Brother jep lajmin më të bukur te jetes se saj! Nuk do e njihni sa ka ndryshuar

A e kujtoni! Noçja e Big Brother jep lajmin më të bukur te jetes se saj! Nuk do e njihni sa ka ndryshuar

Përmes disa fotove ilustruese mbi shtatzaninë dhe muajt e parë të ardhjes në jetë të fëmijës, Najada Konomi, e njohur nga publiku si Noçja e Big Brother, zbuloi së fundmi në Instagram se është bërë nënë.

Një nga komentuesit e ka pyetur nëse bebi ka ardhur në jetë dhe Konomi i është përgjigjur që prej dy muajsh, ajo është bërë nënë e një vajze. “Momentet më të mrekullueshme,” shkroi Konomi në postim.Në qershor…LEXO ME TEPER