Lajmet e fundit

‘Ç’të pëlqen te Ermali që e mban akoma?’, Ami i mbyll gojën Albërie Hadërgjonajt

‘Ç’të pëlqen te Ermali që e mban akoma?’, Ami i mbyll gojën Albërie Hadërgjonajt
‘Ç’të pëlqen te Ermali që e mban akoma?’, Ami i mbyll gojën Albërie Hadërgjonajt

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Ami i është përgjigjur disa pyetjeve në Facebook të bëra nga fansat, por mes tyre edhe këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj.

“Çfarë të pëlqen te Ermali që po e mban kaq gjatë?”, ishte pyetja e Albëries.
“Në fakt mua më duket shumë shkurt”, u përgjigj Ami. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

“Po Albëria ngaqë është vetë e ndarë nga burri, do t’i ndajë dhe të tjerët, që të mbajë sa më shumë njerëz tek klubi Gratë e divorcuara”, tha Ermali.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..