Lajmet e fundit

Biheterit Që E Duan Shumë Shqiptarët I Dalin Pamjet Me Pullë Të Kuqe/ Burri I Saj Bën Deklaraten: Me Gruan Time Jam…

 

Biheterit që e duan shumë shqiptarët i dalin pamjet me pullë të kuqe/ Burri i saj bën deklaraten: Me gruan time jam…

 

Aktorja Beren Saat u bë shumë e famshme në Shqipëri vite më parë, kur në ekranin e TV Klan u transmetua “Dashuri e ndaluar”. Në këtë serial shumë të ndjekur me rekord shikueshmërie, ajo luajtur rolin e “Bihterit”.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Së fundmi aktorja 35-vjeçare po luan në një serial shumë të suksesshëm në Netflix “The Gift”. Në këtë serial Bihter ka luajtur edhe një skenë për të rritur që mesa duket nuk është pritur mirë nga bashkëshorti i saj, Kenan Dogulu.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

I pyetur së fundmi nga gazetarët për këtë skenë, Kenan u nxeh dhe tha: “Vetëm për këtë skenë më pyesni ju, a nuk ka ndonjë skenë tjetër.”Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Kjo skenë u xhirua dhe ka mbaruar, pse pyesni vetëm për këtë gjithmonë? Ju kam thënë që jam i kënaqur me çdo gjë që bën bashkëshortja ime, mjafton?”, tha bashkëshorti i aktores.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE