Lajmet e fundit

“Më Copëtove Shpirtin”, Vilma Masha Humb Njeriun E Shtrenjtë Të Jetës

Advertisement

 

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

“Më copëtove shpirtin”, Vilma Masha humb njeriun e shtrenjtë të jetës

 

Sot është një ditë e trishtë për moderatoren sportive, Vilma Masha. Ajo ka humbur njeriun e saj të shtrenjtë, të atin.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

 

Lajmin e hidhur e ka dhënë vetë Vilma përmes një foto nga dasma e saj, ku shfaqet krah të atit dhe shkruan se i është copëtuar shpirti.

Advertisement

 

“Babiii babiii im i shtrenjtë, nuk e mendova kurrë që do ikje kaq shpejt, më copëtove shpirtin. Të dua në pafundësi. Varrimi bëhet nesër në orën 11 në Tufinë”, ka shkruar Vilma.DUK E E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

Advertisement