Lajmet e fundit

A E Dini Se Çfar Pune Bënte Alketa Para Se Të Bëhej E Famshme Si Moderatore?

A e Dini se çfar Pune bënte Alketa para se të bëhej e Famshme si Moderatore?

Moderatorja e njohur e spektaklit “kurthìn e Piter Pan” Alketa Vejsiu në emisionin e sajë kishte të ftuar këngëtaren e njohur Anxhela Pelisteri.

Anxhela Peristeri kujtoi ngjitjen e saj të parë në skenë, të cilën e ka pasur në Miss Albania 2001, një spektakël i drejtuar nga Vera Grabocka dhe Ardit Gjebrea.

“Të mbaj mend”, ia ktheu Alketa Anxhelës duke kujtuar që edhe ajo vetë ka punuar aty dhe pse bënte një punë komplet ndryshe nga sot.
“Shisja bileta…”, tregoi më tej Alketa.//