Lajmet e fundit

A E La Shtatzënë 13-Vjeçaren? 10-Vjeçari Del Me Të Në TV Dhe Presin Analizat

Advertisement

A e la shtatzënë 13-vjeçaren? 10-vjeçari del me të në TV dhe presin analizat

Para disa ditësh, Rusia u tr.on…dit nga një ngjarje e rën dë. Një vajzë 13-vjeçare kishte mbetur shtatzënë me një 10-vjeçar.

Historia bëri shumë bujë pasi ishte e rr.allë.Por po kaq e rr.allë është edhe ajo që ndodhi në një televizion rus. Të dy fëmijët, Ivani dhe Darya dolën përpara publikut për të folur për historinë e tyre përpara një prezantuesi të famshëm.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Aty në studio ata pritën edhe analizat për djalin 10-vjeçar. Mjekët thanë se ai nuk është akoma në gjendje të prodhojë sp..e.rm…ë.Por vajza insiston se ajo ka bërë s.e..k….s me 10-vjeçarin kur mamaja nuk ishte në shtëpi. Ajo thotë se nuk ka pasur partner tjetër.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement
Advertisement