Lajmet e fundit

”As Emrin Nuk Ia Thoshin I Thoshin Jetim”/ Rrëqeth Tezja E 20-Vjeçarit: Mbante Atlete Të Shqyera Thoshte Më….

”As emrin nuk ia thoshin i thoshin jetim”/ Rrëqeth tezja e 20-vjeçarit: Mbante atlete të shqyera thoshte më….

Myzerim Zeneli humbi jetën mesnatën e 27 qershorit, pas sh errit për hapësirën e rërës në plazhin e Velipojës. Për 20-vjeçarin ishte dita e parë e punës. Ndikuar nga gjendja e vështirë ekonomike, i riu detyrohej të punonte sa herë kishte mundësi.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Kushëriri i Myzerimit, Fejzi Zeneli rrëfeu për “Shqipëria live” se babai ka vd ekur kur ai ishte i vogël, duke lënë dy djem jetim.

“Kanë qenë të varfër. I ati e ka lënë shumë të vogël. Nëna e tij ka pasur vetëm rrogën, si rrobalarëse në spital, me të cilin mbante tre vetë. Ka pasur dhe një pension të vogël, 50 mijë lekë të vjetra”, tregoi kushëriri.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Ndërsa tezja e 20-vjeçarit, mes lotëve kujton për karakterin e dashur dhe optimist të Myzerimit. “Më kujtohet që e pyeta për një palë atlete të shqyera që mbante veshur. I thashë nuk ke të tjera ..Tha më pëlqejnë këto”, rrëfen ajo.