Lajmet e fundit

Babai I Alda Canaj Padit Në Gjykatë Moderatorin Ardit Gjebrea: Të Dënohet Me Burg…

Advertisement

 

Advertisement

Babai i Alda Canaj, adoleshentes së vrarë në vitin 2001 nga ish-­oficeri i SHISH, Marjan Rroku, ka depozituar sot në Gjykatë një padi ndaj Ardit Gjebreas.

 

Fasni Canaj ka paditur për fyerje Ardit Gjebrean, ndërsa çështjen në ngarkim e ka marrë avokati, Saimir Visha.

 

“Të dënohet me burg Ardit Gjebrea dhe televizioni ku u transmetua ajo intervistë”, është një prej kerkesave të babait i cili humbi gruan dhe vajzën në vitin 2001.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Historia e Alda Canaj dhe nënës së saj që mbetën të vrara me armë zjarri në vitin 2001 u risoll në vëmendje nga Ardit Gjebrea në emisionin “E diela shqiptare”, ku moderator intervistoi Marjan Rrokun nga qelia.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement