Lajmet e fundit

I Derguan Ne Llogari 1 Milion Euro Gabimisht, Dënohet Me 6 Vite Heqje Lirie Sepse I Harxhoi..

Advertisement

I derguan ne llogari 1 milion euro gabimisht, dënohet me 6 vite heqje lirie sepse i harxhoi..

Román Yurkov, një 35-vjeçar rus, është dën.uar me 6 vite b urg pasi shpenzoi gjysmën e 1 milion eurove që i kaluan gabimisht në llogarinë e tij bankare.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Në 30 maj të vitit të kaluar, Yurkovit iu mbush gabimisht llogaria me 1 milion euro dhe në vend që të njoftonte bankën, përdori një kompani bastesh për të tërhequr më shumë se 500 000 euro nëpërmjet 220 transaksioneve.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Me këto para’, ai bleu 3 apartamente, një iPhone dhe dy makina. Gjithashtu, bëri edhe disa udhëtime jashtë vendit. Kur banka bëri verifikimet e saj dhe kuptoi ga.bim.in, rusi u detyrua të kthejë 450 000 eurot që ende nuk kishte mundur t’i shpenzonte.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Sipas “RT”, Yurkov u arr.es.tua në dhjetor dhe u aku.zua për vje.dhje, ndërsa gjyqtari e dënoi me 6 vite bu.rg, pavarësisht se i pandehuri u mbrojt duke thënë se paratë i kishte fituar me baste.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement