Lajmet e fundit

Lajm I Pa Pritur Nga Aktorja Hyrrem, Çfarë Po Ndodh Në Jetën E Aktores Së Dashur

Lajm i pa pritur nga aktorja Hyrrem, çfarë po ndodh në jetën e aktores së dashur

Bukuroshja me origjinë gjermane, Meryem Uzerli, e njohur si Hyrrem në serialin turk “Sulejmani i Madhërishëm”, tërhoqi vëmendjen e publikut.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Aktorja, shpesh ekserimenton me modelet e flokëve, por nuk e kishim parë ndonjëherë me këtë ngjyrë të veçantë flokësh.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Me anë të një postimi në profilin e saj në “Instagram”, ajo zbuloi ngjrën dhe modelin e ri të flokëve. Pamja saj e re u diskutua shumë por edhe u pëlqye nga ndjekësit e saj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…