Lajmet e fundit

Më Mban Me Lekë” Xhemi Shehun Flet Hapur Per Martesën Dhe Arbanen, Tani Që Ngela Pa Punë: Burri Ka…

 

Për shembull në të fundit që bëri Arbana, në ndryshim nga ajo që prisnim më shumë zbuluam për Xhemin se atë vetë.

 

Arbana u propozoi ndjekësve të drejtonin pyetje dhe vetë Xhemi do t’u përgjigjej drejtpërdrejt.Kështu, dikush kërkoi të dinte nëse Shehu është ende e martuar.“Fakti që nuk e nxjerr tim shoq nuk do të thotë që nuk ekziston. Prej 10 vjetësh jam e martuar”, u shpreh ajo./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet…

 

Po kush është mashkulli që ka bërë për vete një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar?Ai quhet Ervis Sula dhe është administrator i një shtypshkronje në Tiranë.Më tej, një tjetër kërkoi të mësonte arsyen/et se përse Xhemi e do Arbanën.

 

“Më mban me lekë, paguan shumë mirë (qesh)”, ishte përgjigjja e saj.Si e duron Arbanën si shoqe– ishte një tjetër pyetje./DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTEt…