Lajmet e fundit

Në Zi Këngëtarja E Njohur Poni/ Humb Njeriun E Zemrës: Mos Ki Merak Për Fëmijët Se Do Kujdesem Unë

 

Në zi këngëtarja e njohur Poni/ Humb njeriun e zemrës: Mos ki merak për fëmijët se do kujdesem unë

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Poni ka humbur një nga njerëzit e saj më të dashur, kushërirën. Ka qenë vetë ajo e cila ka ndarë me ndjekësit këtë lajm të hidhur përmes një postimi në “Instagram”.

 

Krah fotos së kushërirës së ndjerë Poni në trishtim të thellë thotë se shpirti i është cop ëtuar nga ikja e saj në moshë të re.
Teksa ka kujtuar të gjitha momentet e bukura me të, Poni shkruan se mos ketë merak për tre yjet që ka lënë mbrapa pasi të gjithë njerëzit e saj të dashur do të kujdesen për ta.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“Kush do me zgjoj nga kjo enderr e keqe, e tme thote se ti je me ne E bukura ime ti! Per cfare te qaj motra jote per ty , per rinine tende apo tre yje qe ke lene mbrapa . O zot i madh ma bej engjell kete lule te bukur , qe na co petoj zemren! Mos ki merak e shtrenjta ime per Elen ,Naden dhe Martinin do tu gjendemi gjithmone prane sa te mundim.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Kur te vi ne Itali une do pres te hysh si flutur , e te ulesh ne supin tim e te kendosh bashke me mua o e bukura ime. Kur erdhi motra jote te pa në spital, përpara një jave mu ca zemra nga nëj dhimbje që nuk ja uron as ar mikut. Motër zoti nuk më dha, por unë kisha ty dhe të gjitha kushërirat e mija si motra. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

A të kujtohet ty e bukura ime kur ishe vogël dhe kishte lidhur një fjongo të kuqe u rrez ove dhe th yeve krahun, dhe të gjithë të thanë mos e lidh me fjongon, po nuk ek ishte fajin fjongo po syri që shkonte tek bukuria jote o shpirti i motrës.