Lajmet e fundit

Rrëqeth Me Rrëfimin Xhensila Myrtezaj: Nëna Ime Më Merrte Në Punë Kur Ishte Turni I Tretë S’kishte Ku Të Më Linte

Mbremjen e djeshme kengetarja Xhensila Myrtezaj ka qene e ftuar tek “Dua te te bej te lumtur”.

Ajo ka surprizuar nje fansen e saj te cilen e kishte sjelle nena per ti kerkuar falje qe shume here e kishte lene vetem. Por pas kesaj produksioni kishte nje surprize edhe per Xhensilen.

Nena e saj Zana ishte ne studio dhe kaq mjaftoi qe Xhensila te mos i mbante me lotet. Ajo ka rrefyer se ka nje marredhenie shume te ngushte me nenen e saj si dhe sak rificat qe ajo ka bere per ta rritur.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Teksa isha e vogel mami punonte ne furre buke turn i trete dhe mua me merrte me vete se s’kishte ku te me linte, me pas me bente mua gati per ne shkolle dhe ikte serish ne pune”- ka rrefyer kengetarja mes lotesh.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE