Lajmet e fundit

Armina Mevlani Flet Për Raportin Që Ka Me Sali Berishën, Ja Për Çfarë E Vlerëson Më Shumë

 

Familja Berisha është në qendër të vëmendjes mediatike ditët e fundit pas shpalljes non-grata nga SHBA.

 

Të vetmit që mbetën të përjashtuar nga ky vendim janë partnerja e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani dhe bashkëshorti i Argita Malltezit, Jamarbëri.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Mirëpo jo të paktë janë ata ndjekës të blogreres Armina Mevlani që duan të dinë për marrëdhënien që ajo ka me vjehrrin e saj. Ish-kryeministrin Sali Berisha.Blogerja ka hapur një rubrikë Q&A,

 

(Question and Ansëer) në Instagram ku ndjeksit e pyesin dhe ajo përgjigjet, ndër shumë pyetje drejtuar Arminës, ndjekësit e saj nuk kanë harruar ta pyesin dhe për raportet që ajo mban me ish-kryeministrin Berisha.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…