Lajmet e fundit

Pas kaq vitesh, Bertina flet hapur për lidhjen me Erionin: Të gjithë bëjmë gabime…

 

Bertina Mehmeti dhe Erion Zeqiraj padyshim kanë qenë një nga çiftet më të diskutuara në historinë e ‘Big Brother”.

 

Ndarja e tyre bëri bujë po aq sa edhe lidhja, madje për një kohë të gjatë mediat folën dhe njerëzit komentuan shumë për ta. E ftuar në ‘Pasdite në Top Channel’, Bertina e cila tashmë e ka ndërtuar jetën jashtë Shqipërisë, ka folur rreth asaj ekperience të para 8 vitesh.

 

“Ia bëj gjithmonë këtë pyetje vetes. Nuk ka qenë diçka e programuar. Për më tepër, i dola edhe fjalës së familjes. Ata më kishin porositur: “Shiko, Bertina, kujdes…”. Mendoj se bëjmë gabime”,-ka thënë ajo.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Më tej ka shpjeguar se gjithsesi nuk është penduar.
“Sot mendoj se do ishte shumë më mirë të isha vetëm, pavarësisht se edhe lidhja e ndezi pak pjesën e lojës. Unë do të doja isha Bertina, por nuk jam penduar. Unë jam kështu, bëj atë që ndiej dhe kaq”,-e përfundoi ajo fjalën.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Kujtojmë se dashuria mes Bertinës dhe Erionit lindi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe përfundoi pas rreth dy vitesh nga dalja prej saj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…