Lajmet e fundit

Rrëfimi Epik I Xhevahir Zenelit: Ja Si Desh Më Ndau Komshiu Nga Gruaja…

Advertisement

 

Aktori shumë i dashur për publikun, Xhevahir Zeneli gjatë emisionit ka treguar një histori me komshiun që i bëri të gjithë të qeshnin.

 

Historia daton në vitet ’91 kur në Shqipëri ishte kriza e ujit dhe familjet duhet të çoheshin që në 5 të mëngjesit për të mbushur ujë.

 

“Për faj të komshiut desh jam ndarë nga gruaja ime.Ne na vinte uji vetëm në 5 të mëngjesit dhe pastaj nuk vinte më. Komshiu sipër meje kishte blerë një pompë uji. Po ku dinim ne në ’91 ça ishte pompa. E montoi te pallati ai, vuri një çisterinë 3 mijë litra në tarracë dhe e thithte ujin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Një ditë kishte takuar nusen time dhe i kishte treguar ajo që lodhej shumë me 2 fëmijë të vegjël. Komshiu i ofroi nuses time një marrëveshje. ’Në 3 të natës do lëshoj zorrën nga sipër dhe do mbushni edhe ju ujë por fshehurazi se po e kuptuan do kërkojnë të gjithë’.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

Një muaj ne mbushnim ujë kështu, na vajti mirë kontrata. Një natë komshiu poshtë kishte dalë në ballkon pinte cigare dhe kishte dëgjuar muhabetin që bënte nusja ime me të zotin e pompës. Vjen në mëngjes komshiu dhe më thotë kam një muhabet serioz. Ruaje nusen se ta dredh me komshiun e katit të tretë, më tha.
‘Mbrëmë në 3 e natës doli ai në ballkon dhe i thirri nuses tënde je gati? Gati jam i tha ajo. E do i tha ai lart. E dua dhe mezi po pres i tha nusja jote. 20 minuta ranë qetësi nuk u ndjenë fare.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Pas 20 minutash i tha ai: Të lutem do ta heq tani se mu nxeh shumë. Aman mos ma hiq, i lutej nusja jote. Pasi kaluan 10 minuta i tha nusja jote: Hiqe tani se mbarova’. Po është zorrë e ujit o budalla i thashë unë”, tregoi Zeneli.

Advertisement