Lajmet e fundit

Rudina Magjistarit I Bëjnë Ke Q Disa Shqiptarë, Ja Çfarë Kanë Bërë Në Emër Të Saj

 

Rudina Magjistarit I Bëjnë Ke Q Disa Shqiptarë, Ja Çfarë Kanë Bërë Në Emër Të Saj

 

Rudina Magjistarit I Bëjnë Ke Q Disa Shqiptarë, Ja Çfarë Kanë Bërë Në Emër Të Saj.Emri i saj është përdorur për të m ashtr uar njerëzit e zakonshëm.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Është hapur një profil në “F acebook” dhe ka përdorur emrin dhe të dhënat e saj dhe shkruan se do shpërndajë para për ndjekësit.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Sapo e ka vënë re këtë adresë f alse, moderatorja përmes një statusi në In stastory i ka bërë thirrje të gjithë ndjekësve të mos bien pre e ma shtrimeve të tilla dhe se duket qartë që janë gë njeshtra dhe nuk ka s ens të besohen.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..