Lajmet e fundit

Tani Eshte Nje Kengetare E Kuruar Ne Detaje Por Ja Si Dukej Xhensila Kur Nuk Ka Qene E Famshme

Tani Eshte Nje Kengetare E Kuruar Ne Detaje Por Ja Si Dukej Xhensila Kur Nuk Ka Qene E Famshme

Sot Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te dashura e te njohura shqiptare.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Per ndjekesit e saj ne rrjetet sociale kengetarja eshte shume e pelqyer dhe ndjekur ne cdo postim, pasi e cilesjne si nje nder femrat me te bukura te ekranit.Ne Instastory Xhensila ka publikuar nje foto nga femijeria e saj ku duket e veshur me xhup dhe si nje femije teper serioz.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Ndersa ne nje foto tjeter si foshnje ka dale nje femije shume i bukur dhe nje tjeter foto e postuar eshte po ajo me nje kapele koke.Shenimi i saj qe ndjek keto foto eshte ‘Memories’.Kengetarja sot eshte nene e nje vajze te vogel qe quhet Ajka dhe tashme eshte duke shijuar edhe kengen e saj te re..Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…