Lajmet e fundit

Atifete Jahjaga po e kalon kohën duke luajtur ‘shah’ me babain…

Në një mënyrë apo tjetër, figurat publike kanë zgjedhur mënyra të ndryshme për të kaluar kohën këto ditë sa jemi të izoluar.

 

Edhe ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka zgjedhur një mënyrë mjaft të këndshme.Jahjaga po e kalon kohën me babain e saj duke luajtur ‘shah’.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“1-2″ për babën”, shkruan ish presidentja.Ajo gjithashtu ka dhënë dhe mesazhin për qytetarët që të qëndrojnë në shtëpi.