Lajmet e fundit

E Dimë Që Ka Një DjaIë, Por Babain Nuk Ia Njohëm Kurrë! Jeni Kurioz Të Dini Kush Është “Burri” I Ingrid Gjonit…??

Ingrit Gjonin e njohim të gjithë, kjo sepse ajo ka kohë që është e pranishme në skenën tonë muzikore.

E përveç karrierës prej këngëtareje, ajo ka edhe një jetë familjare, të cilës i kushton shumë rëndësi.

Megjithatë, ajo deri më tani me xhelozi e ka fshehur jetën private duke i privuar fansat të informohen rreth saj.
Por DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Gjoni para disa kohësh ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet djali i saj, Paridi në praninë e babait të tij.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Ingriti shpeshherë në rrjetet sociale ka hedhur foto të ndryshme me djalin e saj, por ka qenë më e rezervuar për partnerin.
Këngëtarja e ka mbajtur jetën e saj private larg syve kureshtarë të publikut, por kjo foto tregon se ajo ka vendosur ta thyejë heshtjen dhe të mbyllë gojët e liga.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…