Lajmet e fundit

Kjo është Eriona, 15 vjeçarja që humbi jetën dje në Prishtinë

 

Një 15 vjeçare ka vdekur në orët e vona të mbrëmjes.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Ajo dyshohet se ka rënë nga lartësia e një objekti në rrugën ‘’Muharrem Fejza’’ në Prishtinë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.Mësohet se viktima ka arritur pa shenja jete në QKUK.