Lajmet e fundit

Lindi Femije! E Fshehu Por Zbulohet Gruaja E Trete Te Sokol Balles. Paç Fatin E Sidrites!

Kol balla i përfolur në ambientet mediatike për tradhëtitë e panumërta, u bë objekt i skandalit të disa viteve më parë me videon e famshme ku vetëkënaqej virtualisht.

Krejt papritur u mësua se ai është bërë baba për herë të tretë sërish me një vajzë. Balla e ka bërë lajmin të ditur vetëm të shtunën (16 janar) në një intervistë për emisionin “Fit Station”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

“Tashmë jam me tre fëmijë, nga njëra anë ndihem i plotësuar se në familjen tonë ne kemi qenë 3 fëmijë dhe unë tani jam si babai im, me tre fëmijë. Është një ndjenjë plotësimi shumë e bukur,” – u shpreh Sokol Balla, duke shtuar se është nga ata baballarë që i llaston fëmijët.
Gjatë intervistës ai zbuloi gjithashtu se të bijën e kanë quajtur Broklin.

Duhet thënë se Koli është bërë kohët e fundit një objektiv shumë i preferuar për memet: duke nisur me ‘dorën’ e duke përfunduar me audiencën e ulët të emisionit të tij. Rënia e Kolit duket se ka qenë një triumf për ish bashkëshorten ministre, Belinda Balluku: sa më shumë bie Koli, aq më shumë ngrihet Belinda.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Por kush është ‘fatlumja’ që priti fëmijën e tretë të Sokolit?
Ajo quhet Sidrita Sadikaj dhe nuk është një emër i panjohur për publikun. Ajo njihet nga pjesmarrja e saj në Big Brother, ku u lidh me njërin prej konkurentëve, Ervinin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ish miss, Sidrita, vajza nga Suhareka që është 27 vjeç, ‘vetëm’ 20 vjet më e re se gazetari i njohur, ka arritur ‘t’ia shohë hajrin’ marrëdhënies me Sokol Ballën.
Edhe pse njerëz që e njohin nga afër thonë se bukuroshja nuk para ‘lidh dot dy fjalë’, ka arritur të zërë një post në Bashkinë Tiranë dhe mbi të gjitha të jetojë (si të gjithë) në një vilë ‘modeste’ në Rolling Hills.