Lajmet e fundit

Në ditët e shtatzënisë ky është ushqimi i preferuar i ‘Pajtesës’

Fiona Gllavica e njohur si ‘Pajtesa’ vazhdon të jetë aktorja më e dalluar.

 

Ajo me përkushtimin që ka në punë, gjithmonë është pëlqyer nga të gjithë për aktrimin perfekt, shkruan “Kosovarja”.

 

Për shkak virusit Cor.ona, këto ditë si gjithë të tjerët edhe Fiona është e detyruar të qëndrojë në shtëpi.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Aty këtu ajo po ndan momente me ndjekësit e saj, duke shfaqur talentin në pjesën e kuzhinës.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

E, pasi që është shtatzënë ajo sot po përgatit pallaqinka, me gjasë është ushqimi i preferuar i saj. /Kosovarja/