Lajmet e fundit

I Ka Bërë Shqiptarët Të Qajnë Me Rolet E Saj, Por Rejani I Bukur Është Fejuar Dhe Do Martohet/ Do Habiteni Sa Të Bukur E Ka Burrin

 

I ka bërë shqiptarët të qajnë me rolet e saj, por Rejani i bukur është fejuar dhe do martohet/ Do habiteni sa të bukur e ka burrin

 

Aktorja Ebru Sahin, e cila u bë shumë e njohur si Rejan nga seriali “Hercai” do i japë fund beqarisë. Aktorja 27-vjeçare prej kohësh është në një lidhje me basketbollistin Cedi Osman dhe dyshja e kanë bërë publike lidhjen.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Mediat turke kanë zbuluar se çifti ka vendosur që së shpejti të fejohen e më pas të bëjnë dasmë.
Ebru dhe Cedi do të fejohen në 25 qershor dhe do të martohen në shtator të vitit tjetër.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Lajmin çifti e ka ndarë vetëm me miqtë e ngushtë dhe fejesën do ta bëjnë në Cesme. Për fejesën e tyre ka insistuar e ëma e Cedit, Binela Osman, e cila u ka thënë se nuk kanë më kohë të presin pasi duhen shumë.