Lajmet e fundit

Ju Kujtohet Sandokan, Ja Si Duket Sot Aktori

Ju kujtohet Sandokan, ja si duket sot aktori

 

Ju kujtohet Sandokan, ja si duket sot aktori..DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Aktori indian Kabir Bedi i cili kishte rolin kryesor në serialin italian “Sandokan”, që e shfaqi serinë e tij të parë më 6 Janar të vitit 1976.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Film i paharrueshëm dhe shumë i bukur.
Por ja si duket sot ai ..Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…